קצת עליי

אודותיי

נעים מאוד, שמי אליהו ספיר, מטפל בשחרור גופני ורגשי, ואני רוצה לעזור לך להשתחרר מלחץ וכאב, אל דרך חדשה, מיטיבה ומאושרת.
"אם אתה מטפל בתודעה שלך, מזין אותה ומטפח אותה כמו גן פורה, היא תפרח הרבה יותר ממה שציפית. אבל אם תניח לעשבים השוטים להכות שורש, שלוות נפש מתמשכת והרמוניה פנימית עמוקה יחמקו ממך תמיד״ (רובין שארמה, מתוך ״הנזיר שמכר את הפרארי שלו״).
הקליניקה שלי נמצאת ברשפון, שם אני גר עם אשתי מיכל ושני ילדיי לביא ואייל.
אני מזמין אתכם – המודעים ששואפים להתפתחות, הרוצים בשינוי, החווים תקיעות. נשים וגברים, בעלי מודעות ורצון, לבוא עם לב פתוח ולקבל את ידי המושטת לעברכם לעזרה.

"הדרך שלי"

נולדתי במגדל העמק, כבן בכור בבית מלא בחום ואהבה. עם השחרור מהצבא, הצטרפתי לאבי ז"ל בעסק המשפחתי למכירת מכוניות משומשות, שם נחשפתי לאיכות ההקשבה והבנת נפש האדם. נהנתי מחיי מותרות, טסתי פעמים רבות לחו"ל, ואף הוצאתי רישיון טייס פרטי, אך לקראת גיל 30, התחלתי להרגיש שמשהו חסר. בהמלצת אמי, המנטורית שלי, יצאתי לטיול במזרח עם כרטיס חזור לעוד חודש, שנדחה לאחר חצי שנה. האנשים הפשוטים, אורח החיים הבריא, הבישול המזין, היוגה והטיפולים, הזרימה והחיות, הרחיבו את ליבי. ראיתי שאפשר להיות מאושרים ללא רדיפה אחרי העושר, והבנתי שכך אני רוצה לחיות.
עם שובי לארץ, עברתי לחיפה ונרשמתי ללימודי בישול ורפואות המזרח. מאז, וכבר 25 שנה אני "סטודנט נצחי" שמתפתח, חוקר ואוסף כלים טיפוליים שיתרמו להתפתחותי כאדם וכמטפל. לביא ואייל

אליהו ספיר
אליהו ספיר

"הלימודים שלי"

המסע המרתק אחר האושר הפנימי שלי, המשיך במוסדות מוכרים בעולם הרפואה המשלימה. העשרתי את עצמי בשיאצו, טווינא, שיטת אילן לב, אוריקולוטרפיה, דיקור סיני, קערות טיבטיות, סוג׳וק, פרחי באך, צלילים מרפאים והילינג. אחרי 8 שנים בהם צללתי לרזי רפואת המזרח, מוכרת בחנות מיסטיקה ספרה לי על ד״ר נאדר בוטו, מפתח השטיפה האנרגטית, וכמו גורל שנכתב בעולמות אחרים, ניצת בי אור ומאז אני מלווה את ד״ר נאדר כבר 15 שנה, בסדנאות שלו ושוזר את השיטה שלו בנתיב הטיפולי שלי.
הכלים שאספתי במסע הייעוד של חיי, מספקים לי את היכולת לבצע אינטגרציה עשירה ולסייע למטופלים שלי לעבור תהליך של ריפוי, צמיחה ומודעות, להתחבר לגוף ולקול הפנימי הייחודי.

לחיות בזרימה חופשית

עם השנים, ההתפתחות האישית שחוויתי בעצמי, עזרה לי להגיע לתובנה שיש בידיי את הכלים לעזור לאחרים להשתחרר מחסימות רגשיות וגופניות, להזרים אנרגיה חדשה ולבוא להרמוניה בגוף ובנפש.
השיטה הייחודית שפיתחתי, האורגת את מגוון הטכניקות והעזרים שהצטיידתי בהם לאורך הדרך, נקראת זרימה חופשית, וכשמה כן היא – מקנה לאחר הטיפול, חוויה של זרימה חופשית בכל מערכות הגוף והנפש.

התהליך מול המטופל

כבר בשיחת הטלפון הראשונה, חשוב לי להבין אם אני יכול לעזור לך. ראש פתוח ונכונות להתמסר לתהליך, יעזרו לי לתת לך מתנה – שינוי אמיתי ושלווה פנימית. בפגישה שלנו בקליניקה, בשיחה מכילה ונעימה, נצלול יחד להבנת שורש הבעיה היוצרת תקיעות אנרגטית או חולי כרוני – אם יעלה פחד, נשחרר אותו.
לאחר שנבין את המקור הבעייתי, אני מבצע את השטיפה האנרגטית וכבר ניתן לחוש את השחרור של החסימות דרך רעד ספונטני של הגוף, בכי, או צחוק. במהלך הטיפול, אלמד אותך טכניקה של שטיפה עצמית ותרגילים להמשך התהליך בבית, יחד עם תרכובת של תמציות פרחי באך שאתאים עבורך להתפתחות וצמיחה רוחנית.

"האושר הוא מסע - לא יעד"

אני מזמין אתכם לצעוד איתי במסע של חייכם ולהיות חלק מהמון המטופלים שלי, שחוו את השינוי לו ייחלו הרבה זמן – אושר, בריאות והרמוניה פנימית.