שטיפה אנרגטית

שטיפה אנרגטית בשיטת ד"ר נאדר בוטו

נפש בריאה בגוף בריא

בעידן של היום, הקשר בין הגוף לנפש מתחזק ונעשה ברור לנו.
שטיפה אנרגטית היא שיטת טיפול ייחודית שפיתח ד”ר נאדר בוטו, קרדיולוג ומצנתר בכיר, המתבססת על החיבור בין גוף לנפש ויוצאת מנקודת הנחה בסיסית כי כל חוויה או טראומה שאנו עוברים, במודע או לא במודע, נרשמת בגוף שלנו.
מעל ל-12 שנים, שאני מאמין בשיטה זו ושוזר את השטיפה האנרגטית בנתיב הטיפולי שלי. מאז התוודעתי לד״ר נאדר, העמקתי בדרכו – סייעתי לו להכשיר מטפלים, וליוויתי אותו בסדנאות ובקורסים שמוסיפים להפיץ את השטיפה האנרגטית.
כאשר מתקיים עיבוד לא נכון של חוויה, נוצרת חסימה אנרגטית בגופנו, אשר עלולה להתבטא בפן הפיזי או בפן הנפשי – ככאב פיזי או מחלה, כקושי רגשי או דפוס התנהגות שאינו מיטיב עמנו.
הרפואה הקונבנציונלית מסתכלת לרוב על בעיה דרך הסימפטומים שלה, ולא מעמיקה להבנת שורשיה או החיבור לגוף באופן הוליסטי. לכן, לפעמים מגיעים אליי אנשים שאיבדו כל תקווה ונותרו ללא מענה או שם לבעיה שלהם.

לשטוף את הגוף באנרגיה זורמת וטובה

השטיפה האנרגטית נועדה לשחרר חסימות בגוף האנרגטי, הכולל את הצ’אקרות והמרידיאנים.
בריאות פיזית ונפשית מתרחשת רק כאשר האנרגיה בגוף זורמת בחופשיות בין שני הקטבים שלנו – החזה והבטן התחתונה. בעוד טראומות או חוויות קשות שעברנו ולא עיבדנו כראוי, עלולות לחסום את תנועת האנרגיה, השטיפה האנרגטית פותחת את החסימות, מעלה את החיוניות שלנו, מחזקת את המערכת החיסונית, מאזנת את מצב הרוח ומאפשרת לגוף ריפוי – התמודדות טובה יותר עם משברים ואתגרים והרגשה כללית טובה יותר.

אני מזמין אתכם... בואו לשחרר את המחסומים והכאבים

השטיפה האנרגטית מתאימה לרוב האנשים, במנעד רחב של גילאים.
הטיפול מיועד למי שרוצה לשפר את איכות חייו – הן בפן הנפשי והן בפן הפיזי, ולעבור תהליך דרך פתיחת חסימות אנרגטיות, שחרור הגורמים המזיקים לנו, ופינוי מקום למה שבונה ומיטיב עימנו.
השטיפה האנרגטית יכולה לסייע במגוון תופעות כמו סטרס, עומס ומתח, כאבי ראש, אכילה רגשית, מחלות כרונית, בעיות שינה, בעיות נשימה, משברים רגשיים, טראומות, הטרדות מיניות, קושי להיכנס להריון, חרדות ועוד.
כמו כן, הטיפול מתאים גם כשבעיה לא קיימת – כשמרגישים טוב ומבקשים להרגיש טוב יותר. שטיפה אנרגטית מיטיבה בתהליכים של העצמה אישית, הגברת המודעות וצמיחה.
אם קיימת הרגשה של תקיעות בחיים בכל תחום – קריירה, משפחה, קבלת החלטות.. השטיפה האנרגטית יכולה לחבר אותנו עם ״הקול הפנימי״ שלנו, ולסייע לנו לבחור את הדרך הנכונה עבורנו.
עם זאת, הטיפול אינו מתאים לאנשים בעלי ליקויים נפשיים שונים, למעט חרדה ודיכאון, היות שהאיזון הרגשי עלול להיות מופר. יתר על כן, השיטה אינה מומלצת לנשים בהריון, לסובלים מהפרעות קצב-לב, לילדים בעלי הפרעות קשב וריכוז ולילדים קטנים מאוד.

״לא משנה כמה קשה היה העבר, תמיד אפשר להתחיל מההתחלה״/ גאוטמה בודהה

השטיפה האנרגטית נעשית באמצעות מגע דרך טכניקה של לחיצות בגוף, על הבגדים, תוך הנחייה ותרגול הנשימה. במהלך הטיפול, ייתכן ותחושו הצפה של אירועים ורגשות מהעבר, שהיו ״קבורים״ בנבכי הנפש וכעת נפתחת להם הדלת אל ההכרה שלכם. שחרור האנרגיה האצורה יכול לבוא לידי ביטוי באמצעות רעד, צחוק, בכי, צעקות, פריקה רגשית ועוד, בצורה הטבעית ביותר של הגוף שלכם. התמסרות לטיפול וזרימה מחודשת של האנרגיה בגוף, יביאו אתכם עם סיום הטיפול, להרגשה של שחרור מיידי, הקלה והרגשה ש״משהו נפתח״ – של ניקיון.
השטיפה האנרגטית הינה טיפול חוויתי ואישי שלאחריו, אני אלמד אתכם לבצע לבד את הטכניקה, לפני השינה, על מנת לפרוק מתחים, להתנקות מחוויות היום ולשחרר את הכאב – בגוף ובנפש.

מוזמנים לקרוא מכתבים של מטופלים בנושא:

מיגרנות באופן עיקש ביותר לאורך 30 שנה

"אליהו היקר, רציתי להודות על הטיפול המסור והרגיש שהענקת לכולנו (לבתי, לבעלי ולי). כולנו חשים בהטבה מאוד משמעותית בחיים מאז הטיפול. במיוחד אני, שסבלתי ממיגרנות באופן עיקש ביותר לאורך 30 שנה ובאופן שהפריע לי מאוד בתפקוד היומיומי. מאז הטיפול השני Continue Reading

>>
<<
שטיפה אנרגטית