פוריות

פוריות וכניסה להריון

כי האדם עץ השדה וכמו העץ – גם הוא מבקש לתת פירות

בעידן של היום, זוגות רבים פוגשים את הקושי בכניסה להריון.
ישנן סיבות רבות המביאות לבעיות פוריות בקרב נשים וגברים כאחד. החל ממחלות פיזיות כמו אנדומטריוזיס או שחלות פוליצסטיות, עבור נשים, שפיכה בכיוון ההפוך או ספירת זרע נמוכה אצל גברים, ועד תופעות נפשיות כמו לחץ וסטרס, אורח חיים לא מאוזן ועוד.
עם הצמיחה הטכנולוגית, קמו שיטות מגוונות לסייע בבעיות פוריות ובקשיים לקליטת היריון, אך התהליכים הרפואיים הללו יכולים להיות קשים מנשוא ולעורר הרבה תסכול, חוסר בטחון ואכזבה. הלחץ העוטף את התהליך, לצד הקושי להיכנס להריון והתעניינות הסביבה, יכול לעורר לא מעט קונפליקטים בזוגיות. בעקבות כך, יכול הלחץ להשפיע לרעה על התפקוד היום יומי ולהחמיר את הסיכוי הנמוך מלכתחילה להיקלט להיריון.
אני מאמין שפתרונות רבים טמונים בחיבור בין הגוף לנפש, וכשמנתבים את הרגשות למקום משחרר ורגוע – קורים ניסים.

להכין את האדמה לקראת השתילה

כדי להניב פרי, צריך לשתול את הזרע בזמן הנכון ובקרקע פורייה – כך כשהגוף רגוע, בריא ומשוחרר, הוא מוכן לתת או לקבל את העובר.
קשר ישיר בין זיכרון רגשי לבין כניסה להריון, מלמד אותנו שטראומות וחוויות עבר קשות, במיוחד כאלו שלא עברו תהליך עיבוד ראוי, עלולות להוביל לחסמים רגשיים ולהוות מכשול בניסיון להיכנס להיריון הן עבור גברים והן עבור נשים.
אצל נשים, לפי הרפואה הסינית יש קשר ישיר בין הלב לבין הרחם – רגשות כמו פחד, אשמה ובושה, יכולים להיתקע ברחם ולהקשות על הניסיונות להיכנס להיריון.
אמנם פעמים רבות בעיות הפוריות נגרמות ממקורות נפשיים, ולעיתים האישה עוברת מסע של בדיקות וטיפולי פוריות הורמונליים לא פשוטים, מבלי לבדוק גם את נפשו וגופו של הגבר ממיני סיבות כמו חוסר מודעות, בושה או חוסר ביטחון, על אף שהנושא רווח מאוד בקרב האוכלוסייה.

לחבק את הילדים שאתם עבור הילד או הילדה העתידיים שלכם…

אני מזמין אתכם לבוא אליי לקליניקה, נשים וגברים, ובצעד אמיץ, להסיר את הבושה ולפתוח את הפצעים מן העבר.
נצא יד ביד אל המסע המטלטל, מורכב ככל שיהיה, כדי להכין את הגוף והנפש לנס החיים, להיריון. נשטוף את האנרגיות התקועות, נשחרר את החסמים הרגשיים שמונעים את העיבור וננקה את הגוף מטראומות, קשיים וסטרס.
במשך מעל לשני עשורים, בהם אני מטפל ומוסיף לסל הכלים הטיפוליים שלי, פיתחתי את שיטת ה-free flow. פרחי באך, צלילים מרפאים ושטיפה אנרגטית הם חלק מהטכניקות הוותיקות והאמינות, ששילבתי בשיטת הטיפול שלי.
את הטיפול עצמו אתאים במיוחד עבורכם, בכדי:
⦁ לעזור לנפש שלכם לעבור תהליך של ניקוי והרגעה
⦁ לסייע לנשימה שלכם להכניס את החמצן החשוב לפעילות הגוף
⦁ להביא את הגוף לשלווה ומוכנות שתסייע לשניכם להיקלט להיריון

אני מזמין אתכם לשחרר חסמים, להתחבר לגוף ולאנרגיה הנשית או הגברית שלכם… בואו לתהליך שיצור עבורכם קרקע פורייה לזריעה ובסופו, לקטוף את הפירות – היריון.

עברתי התעללות מינית

"אני רוצה לשתף בחוויה טראומטית שקרתה לי בהיותי ילדה. הייתי ממש קטנה בת כ 4 או 5 שנים כשעברתי התעללות מינית מאדם זר בסיטואציה שהיתה קצרה אך השאירה בי צלקת לכל חיי. הצלקת נשארה שם במהלך ובמשך כל השנים. הסוד נשאר בתוכי עם Continue Reading

>>
<<