פוריות

פוריות וכניסה להריון

כי האדם עץ השדה וכמו העץ – גם הוא מבקש לתת פירות

בעידן של היום, נשים רבות פוגשות קושי בכניסה להריון.
ישנן סיבות רבות המביאות לבעיות פוריות בקרב נשים – ממחלות פיזיות כמו אנדומטריוזיס או שחלות פוליצסטיות, ועד תופעות נפשיות כמו לחץ, אורח חיים לא מאוזן ועוד. עם הצמיחה הטכנולוגית, קמו שיטות מגוונות לסייע בבעיות פוריות ובקשיים לקליטת היריון, אך התהליכים הרפואיים הללו יכולים להיות קשים מנשוא ולעורר הרבה תסכול, חוסר בטחון ואכזבה. הלחץ העוטף את התהליך, לצד הקושי להיכנס להריון והתעניינות הסביבה, יכול לעורר קונפליקטים בזוגיות, להשפיע לרעה על התפקוד היום יומי ולהחמיר את הסיכוי המועט להיקלט להיריון.
אני מאמין שפתרונות רבים טמונים בחיבור בין הגוף לנפש, וכשמנתבים את הרגשות למקום משחרר ורגוע – קורים ניסים.

להכין את האדמה לקראת השתילה

כדי להניב פרי, צריך לשתול את הזרע בזמן הנכון ובקרקע פורייה – כך כשהגוף רגוע, בריא ומשוחרר, הוא מוכן לקבל את העובר. קשר ישיר בין זיכרון רגשי לבין כניסה להריון, מלמד אותנו שטראומות וחוויות עבר קשות, במיוחד כאלו שלא עברו תהליך עיבוד ראוי, עלולות להוביל לחסמים רגשיים ולהוות מכשול בניסיון להיכנס להיריון. לפי הרפואה הסינית יש קשר ישיר בין הלב לבין הרחם – רגשות כמו פחד, אשמה ובושה, יכולים להיתקע ברחם ולהקשות על הניסיונות שלכם להיכנס להיריון.

לחבק את הילדה שאת עבור הילד או הילדה שבתוכך…

אני מזמין אותך לבוא אליי לקליניקה ובצעד אמיץ, לפתוח את הפצעים מן העבר.
נצא יד ביד אל המסע המטלטל, מורכב ככל שיהיה, כדי להכין את הגוף והנפש לנס החיים, להיריון. נשטוף את האנרגיות התקועות, נשחרר את החסמים הרגשיים שמונעים את העיבור וננקה את הגוף מטראומות וקשיים.
במשך מעל שני עשורים, בהם אני מטפל ומוסיף לסל הכלים הטיפוליים שלי, פיתחתי את שיטת ה free flow. פרחי באך, צלילים מרפאים ושטיפה אנרגטית הן חלק מהטכניקות הוותיקות והאמינות, ששילבתי בשיטת הטיפול שלי, אותו אתאים במיוחד עבורך, כדי לעזור לנפש שלך לעבור תהליך של ניקוי והרגעה, לסייע לנשימה שלך להכניס את החמצן החשוב לפעילות הגוף, ולהביא את הגוף לשלווה ומוכנות להיקלט להיריון.

אני מזמין אותך לשחרר חסמים, להתחבר לגוף ולאנרגיה הנשית שלך… בואי לתהליך שיצור עבורך קרקע פורייה לזריעה ובסופו, תקטפי את הפירות – היריון.

עברתי התעללות מינית

"אני רוצה לשתף בחוויה טראומטית שקרתה לי בהיותי ילדה. הייתי ממש קטנה בת כ 4 או 5 שנים כשעברתי התעללות מינית מאדם זר בסיטואציה שהיתה קצרה אך השאירה בי צלקת לכל חיי. הצלקת נשארה שם במהלך ובמשך כל השנים. הסוד נשאר בתוכי עם Continue Reading

>>
<<