סטרס במאה ה 21

סטרס במאה ה 21

״הזמן הטוב ביותר להירגע הוא כשאתה בטוח שאין לך זמן לזה"/ סידני ג'יי האריס

סטרס במאה ה-21.

הרצון להיות בשליטה תמידית ולבצע את כל המשימות המוטלות עלינו בעידן המודרני, באופן מושלם, פעמים רבות אינו תואם למציאות ואז אנו עלולים לחוש בעומס כבד מנשוא. לחץ בעבודה ודאגות כלכליות הם הגורמים העיקריים לסטרס – המחלה המובילה באורח החיים המודרני.
עם המודעות לגורמי הסטרס, בשנים האחרונות, הולכת וגדלה גם ההבנה להשלכות שסטרס מביא עמו והן כלל לא חיוביות – בלשון המעטה.

עומס רגשי עם ביטוי פיזי

סטרס הוא מצב רגשי שמשמעותו הוא שהעומס שאנו חווים הוא גדול יותר ממה שאנו מסוגלים להכיל – והביטוי לכך יכול להיות פיזי. מעבר להשלכות הפסיכולוגיות כמו חרדה, דיכאון וירידה משמעותית במצב הרוח, שסטרס עלול לגרום, המשמעות לכך שהגוף נמצא בלחץ תמידי – היא הסיכון בהיווצרות של לא מעט מחלות כרוניות וסימפטומים פיזיים. סוכרת, מחלות לב, לחץ דם, שבץ מוחי ואף סרטן, הן רק חלק מהמחלות שרמות גבוהות של קורטיזול (הורמון הסטרס) ורמות נמוכות של חמצן, עלולות לגרום.
מי מאיתנו אינו חש תקופות ארוכות של חוסר שקט, לחץ ואי-נחת? אך כשהדבר פוגש אותנו באופן יומיומי ומוביל להפרעה בתפקוד שלנו – הן בחיים המקצועיים, בקריירה ובעבודה, והן בחיים האישיים, עם המשפחה והחברים, הדחיפות לטפל בסטרס עולה…

שאלו את עצמכם…

האם אתם מתקשים לנשום במהלך היום?
האם אתם חשים נוקשות בכתפיים, בלסת או בשאר השרירים?
האם איבדתם את השמחה בעבודה?
האם אתם מרגישים שחוקים?
האם אתם חשים שאינכם מפסיקים לחשוב ולדאוג?
האם אתם חווים עייפות מוגברת?
אם עניתם על תשובה חיובית על אחת או חלק מהשאלות הללו, אני מזמין אתכם לפגוש אותי.

הטיפול בגוף, מתחיל בהרגעת הנפש

הגוף והנפש מחוברים בקשר הדוק, וכשהנפש חולה – בדיוק כמו שמטפלים בגוף, יש צורך לטפל גם בה.
במהלך 20 שנים בהן אני מטפל באנשים, אספתי כלים יעילים ומדויקים שהביאו אותי לפתח שיטת טיפול ייחודית ומיטיבה משלי – FREE-FLOW
השיטה שלי שואבת השראה מהשטיפה האנרגטית של ד״ר נאדר בוטו, בעזרתה אני מסייע לשחרר חסימות רגשיות, וטראומות מהעבר שתוקעות את הזרימה החופשית של האנרגיה בגוף ומביאות לכאבים פיזיים. בזכות התאמה של תמציות פרחי באך, אני רוקח לכם את הנוסחה המתאימה לכם להשלמת הטיפול והשבת החוויה הטיפולית גם בבית. בעיקר, אני עושה שימוש בתרגילי נשימה ומדריך אתכם איך לנשום נכון – איך להכניס את מלוא החמצן לריאות ולסייע לדם להזרים אותו בכל הגוף.
יחד עם שיחה מעמיקה והשיטה הטיפולית שלי, אני אסייע לגוף שלכם לשחרר מתח וכעס, להרפות את המחשבות הטורדניות ולהתחבר לחיות שקיימת בכם. כשתצאו מהקליניקה שלי, תרגישו נוכחים יותר, משוחררים יותר ורגועים יותר.

״כשאני מביט לאחור בכל הדאגות שהיו לי, אני נזכר בסיפור על אדם זקן שאמר בימיו האחרונים שהוא סבל ממגוון בעיות בחיים ורובן מעולם לא קרו״/ ווינסטון צ'רצ'יל.

הקליניקה שלי פתוחה עבורכם – להיות אי של שקט, רוגע ושלווה. בואו להיפרד לשלום מהלחצים והבעיות שקיימים אצלכם בראש ובגוף, שככל הנראה לעולם לא יקרו.

הרגשתי כמו פרפרים

"היי אליהו עברתי חוויה מאוד עוצמתית אצלך בקליניקה, הרגשתי שיוצא לי מהגוף שליליות ורעל והגוף עובד פתאום טוב יותר. במיוחד הרגשתי את הלב שלי במהלך הטיפול ואחריו כאילו שהוא חזר לעבוד ויכול להרגיש.  במהלך הטיפול הרגשתי כמו פרפרים שעולים מהבטן Continue Reading

>>
<<