המלצות

באתר מופיעים כ 200 מכתבי מטופלים על הטיפול

מטופלים מספרים

הרגשתי כמו פרפרים

 • "היי אליהו עברתי חוויה מאוד עוצמתית אצלך בקליניקה, הרגשתי שיוצא לי מהגוף שליליות ורעל והגוף עובד פתאום טוב יותר. במיוחד הרגשתי את הלב שלי במהלך הטיפול ואחריו כאילו שהוא חזר לעבוד ויכול להרגיש.  במהלך הטיפול הרגשתי כמו פרפרים שעולים מהבטן ללב כמו שמתאהבים,  ותחושה כזו לא הרגשתי כבר שנים, חשבתי שהלב שלי לא יכול להרגיש ולהתאהב שהכל עובד כמו מכונה...
  הגוף שלי כואב במקומות מסויימים עדיין אך זה לא כאב שמפריע, אני מקבלת את הכאב.
  אני אשמח להגיע בעתיד לעוד טיפול נוסף ולהמשיך עם פרחי הבאך...
  תודה רבה לך על חוויה מדהימה ומשחררת ועל חום והקשבה, הרגשתי בבית.
  שתהיה  שבת קסומה".
  ט'

מיגרנות באופן עיקש ביותר לאורך 30 שנה

 • "אליהו היקר, רציתי להודות על הטיפול המסור והרגיש שהענקת לכולנו (לבתי, לבעלי ולי). כולנו חשים בהטבה מאוד משמעותית בחיים מאז הטיפול. במיוחד אני, שסבלתי ממיגרנות באופן עיקש ביותר לאורך 30 שנה ובאופן שהפריע לי מאוד בתפקוד היומיומי. מאז הטיפול השני ניתן לומר שהכאבים נעלמו והחיים שלי נפלאים . גם בתי שסבלה מכאבי ראש מרגישה נהדר לאחר הטיפול. אני ממליצה לכל מי שקורא את השורות האלה, ובכלל לכל מי שאני מכירה, שסוחב איתו בעיה שאין לה הסבר או תרופה. שיגיע אלייך לטיפול של שחרור. תודה מקרב לב על הכל".
  מרב​

מעל חמש שנים לא ידעתי מה זה לישון טוב

 • "היי הגעתי אליך עם בעיית שינה .לא הייתי מצליח להירדם בלילה היה לוקח לי הרבה זמן.
  הייתי מאוד לחוץ ולא הייתי רגוע בכלל.
  הגעתי אליך אליהו ספיר למען האמת הייתי סקפטי לגבי הטיפול. מעל חמש שנים לא ידעתי מה זה לישון טוב ולהיות שמח ולהנות מחופש ולא לעשות כלום. משהו שלא יכולתי לעשות הייתי נמנע נלקחת חופש ארוך כי הייתי מאוד לא רגוע.
  שהגעתי אליך לשטיפה אחרי הטיפול הראשון הבנתי שזה הדרך הנכונה עבורי הרגשתי רעד בגוף וצחקתי ובכיתי לא כמו שאני רגיל בצורה שונה יותר משוחררת.
  אחרי הטיפול הרגשתי הקלה והתחלתי לישון יותר טוב .
  אחרי הטיפול נתת לי פרחי באך הטיפות שעזרו לי להרגיש יותר טוב .אחרי כמה ימים הוספת לי עוד סוג של פרח הטיפות ומאז התחלתי להיות מאוד רגוע ושלו. מה שכבר שכחתי לפני שנים פתאום התחלתי להנות  מהחופש ולהבין כמה החיים יפים ושצריך להנות מכול רגע. חזר לי המצב רוח והתיאבון כמו שרציתי אני יותר רגוע אם המשפחה שלי ופתאום נהנה איתם בחופשה כמו שהרבה זמן לא היה לי.
  אני רוצה לומר לך אליהו שאתה אדם מאוד חביב ואוהב לעזור באמת כי אכפת לך. אתה אדם רגיש וכיף לשוחח איתך. רוצה לומר לך תודה רבה רבה אתה איש מיוחד. אני ממליץ בחום ואהבה לכול מי שיש בעיה ומתלבט לגבי איזה רופא ,שירוץ לפה אתה איש מיוחד תודה רבה"
  ר

השלווה והתקווה שאליהו נטע בי

 • "מרגיש שקצרה היריעה כדי להכיל את המעלות של האיש היקר, אליהו ספיר.
  בנאדם שהוא כולו לב אחד גדול, חם, מבין ומרפא.
  הגעתי לאליהו במהלכו של משבר נפשי מסוים, בלי יותר מדי ציפיות.
  אך לשמחתי, התבדיתי. טיפול יוצא דופן שקצת קשה לי להסביר אותו במילים.
  אחרי השטיפה האנרגטית הרגשתי מנותק, מרחף. הרגשתי כאדם סומא ששב לראות.
  הרוגע, השלווה והתקווה שאליהו נטע בי- יקרים מפז עבורי.
  אין לי ספק שאשוב לפקוד את הקליניקה החמימה של אליהו גם בעתיד.
  ומילה אחת, קטנה וכנה- תודה. "
  ע' רעננה

מרגישה אנרגטית

 • "לפני כחודש עברתי חוויה מיוחדת במינה, לאחר תקופה קשה שחוויתי פניתי למטפל  אליהו ספיר, האמת לא היה לי מושג מהו הטיפול. הופתעתי מאד מהרגישות, הרצינות והמקצוענות. אני מודה לאליהו ספיר, מאז עבר זמן ואני מרגישה את השינוי בכל יום. אני חייבת לציין שאני מנחת קבוצות שעברו שכול ומאז המפגש שלנו אני מרגישה אנרגטית חזקה יותר ומסוגלת לעשיה טובה יותר. ממליצה לתת לעצמכם את המתנה וללכת לטיפול. אני כבר הענקתי את הטיפול במתנה לחברים יקרים".
  מרים קנלר,רעננה

1 2 3 29

המלצות לפי נושאים: