כאבי ראש

כאבי ראש ומיגרנות - הקול בראש

אחת הבעיות הרווחות בשנים האחרונות…

כאבי ראש – תופעה הפוקדת את מרבית האוכלוסייה, נשים וגברים כאחד, בכל הגילאים. מיגרנה, היא הצורה הנפוצה ביותר של כאבי ראש וכנראה גם המטרידה ביותר.
ההיסטוריה מראה כי משחר האדם סבלו אנשים רבים מכאבי ראש ומיגרנות, ועד ימינו, על אף הרפואה המתקדמת, אין תשובות לשאלה הגדולה – מה היא הסיבה להופעתם?

מכשולים בדרך

מעבר לכאב הפיזי ולתסמינים הנלווים לכאבי ראש כמו עייפות, טשטוש ראייה וסחרחורות, איכות החיים של הסובלים מהם נפגעת מאוד, במיוחד אם הם הולכים וחוזרים. הם משפיעים על התפקוד שלנו בשגרה, מאלצים אותנו לוותר על תוכניות, מורידים את מצב הרוח שלנו ואת האנרגיה שלנו במהלך היום. כך, כאבי הראש מהווים מכשול בדרך למימוש מלוא הפוטנציאל שלנו…
לרוב, הרפואה המערבית מתמודדת עם הבעיה באמצעות מתן תרופות – הן מפחיתות את הכאב אך לא פותרות את הבעיה מהשורש. לכן, אנשים רבים פונים אל הרפואה האלטרנטיבית כדי למצוא מזור לכאבם וכמובן – לקבל ראש שקט.

טיפול רגשי בכובד ראש

החדשות המשמחות הן – ניתן להניח את משככי הכאבים בצד, ולנסות למנוע את כאבי הראש מלכתחילה. במיוחד במקרים שכאבי הראש הם חוזרים ולא נובעים מבעיה פיזיולוגית ישירה, או כוללים תסמינים שמזוהים עם וירוסים ומחלות שונות, סביר מאוד לשער כי שורש הבעיה נמצא בנפש.
לחץ, דאגה ומתח שמלווים רבים מאיתנו בחיי היום-יום – אינם מאפשרים לנו לנשום לרווחה ועלולים להשפיע לרעה על כמות החמצן שזורמת למוח. כתוצאה מכך, הם מהווים קרקע פורייה להיווצרות כאבי ראש ומיגרנות. בנוסף לכך, פעמים רבות, טראומות רגשיות מעברנו באות לידי ביטוי במגוון דרכים במשך חיינו. כשחוויה שלילית שעברנו, תקועה ולא מעובדת כראוי, היא עלולה ליצור חסימה אנרגטית שתיתן את אותותיה דרך כאב פיזי מסוים בגוף.
דמיינו את נורת האזהרה ברכב – כשהיא מהבהבת, היא מעידה על בעיה ברכב, כשהפתרון הוא לטפל ברכב במוסך מקצועי. כך גם גופנו – כשכאב הראש פועם בנו, הוא מסמן לנו שיש בעיה שצריך להקדיש לה את תשומת הלב שלנו ולטפל בה מהשורש, אצל הגורם המקצועי.
אני מאמין… שטיפול המשחרר את הטראומות הרגשיות מעברנו ומעביר את המתחים משגרתנו, יכול לסייע גם לשחרור כאבי הראש מחיינו.

בואו לכבות את נורת האזהרה

כשמטופלים מגיעים אליי עם נורת אזהרה כזו, אני מעוניין להבין על מה היא מתריעה, להגיע לשורש של הבעיה ולמנוע ממנה לחזור. בין אם מדובר בכאבי ראש או הפרעה אחרת, באמצעות טיפול בשטיפה אנרגטית ושילוב של מגוון כלים שלקטתי בדרכי כמטפל, אני צולל יחד איתכם אל המשברים שתרמו להיווצרות הבעיה והכאב, מוצא את מקור החסימה האנרגטית ומשחרר אותה. כך נחזיר את ההרמוניה בין הגוף לנפש, ובעיקר – נעלה את רווחת חייכם ונחזיר אתכם לשגרה בריאה, שקטה ולא כואבת.

בואו ונצא יד ביד אל המסע טיפולי שבסופו – נגיע לראש הפסגה בנחת.

טיפול למיגרנות
מיגרנות באופן עיקש ביותר לאורך 30 שנה

"אליהו היקר, רציתי להודות על הטיפול המסור והרגיש שהענקת לכולנו (לבתי, לבעלי ולי). כולנו חשים בהטבה מאוד משמעותית בחיים מאז הטיפול. במיוחד אני, שסבלתי ממיגרנות באופן עיקש ביותר לאורך 30 שנה ובאופן שהפריע לי מאוד בתפקוד היומיומי. מאז הטיפול השני Continue Reading

>>
<<