Free Flow

Free Flow - לתת חופש לגוף ולנפש

אומרים שאין חכם כבעל ניסיון…

המסע שצעדתי בו אחר רכישת כלים טיפוליים וסיוע למכאובים של מטופלים, הביא אותי לדייק את עצמי ואת שיטת העבודה שלי, עם כל מטופל שפגשתי בדרך. הבנתי שחסימות רגשיות קשורות לזרימה האנרגטית והנשימה בגוף – מחלות כרוניות רבות, עלולות להופיע בעקבות יציאת הגוף מאיזון. אם משחררים את החסימה, ומזרימים מחדש את האנרגיה במערכות הגוף, רווחת החיים תעלה והאדם יחזור לחוש רוגע, שלווה וחיוניות. 
במשך 21 שנים בהן אני מטפל, התבוננתי במטופלים שלי וראיתי איך אני מצליח לשחרר אותם מחסימות רגשיות וגופניות, להפיג מתחים וכאבים ולהזרים אנרגיה חדשה בגופם. עם סיום הטיפול, הם היו מספרים לי על התחושה המשוחררת והזורמת שהם חשים – מכאן הטכניקה שלי קיבלה את שמה, Free Flow.

זרימה חופשית של הגוף והנפש

אחרי הטיפול בשטיפה האנרגטית, אנחנו מעמיקים שלב נוסף בדרך להרמוניה, ריפוי וצמיחה. אז מהי בעצם שיטת Free Flow ואיך היא מתבצעת?
Free Flow היא חווית טיפול המשלבת שיחה, מגע וכלים טיפוליים מהם לקחתי השראה. אני עושה שימוש בתמציות פרחי באך – אני מאמין גדול בכוח שלהם להמיס את המקום הרגשי או את הטראומה. בעזרתם, נקלף את השכבות שהטראומה יצרה עם השנים, נגיע לשורש הכאב ונטפל בו – בהתאם לצורך ותשומת הלב שהגוף שלכם מבקש באופן אישי.
הצלילים – אני רואה משמעות גדולה בתדר החודר אל הגוף ומביא עימו שקט. מתוך השקט, ניתן לחוות התפתחות גדולה. תופים, קולנים, קונדולות, קערות קריסטל וקערות טיבטיות הן חלק מהצלילים המרפאים שיהדהדו בנועם אל הגוף, כדי לאפשר חיבור עמוק לנשמה.
הנשימה – הרבה מאוד מטופלים נוטים לנשום בצורה שטחית , ומזיקים לעצמם. מודעות לנשימה מסייעת להגדלת החיוניות ורמת החמצן החשוב כל-כך לפעילות התאים בגוף.
בעזרת כלים נוספים כמו אוריקולותרפיה ושיטת אילן לב, אני פועל בכדי ליצור קשרים וחיבורים חדשים במוח, ומלמד אותו כלים חדשים, תנועה חדשה תייצר למוח מסלולים חדשים לנתיב החדש שלכם. ב-Free Flow, אני יוצר מארג מאוזן של השיטות הללו, ומחפש את המפתח הנכון שיעזור לאדם שמולי לצמוח. במפגש שאורך עד שעה וחצי, אני מיישם את הטכניקות, כשהערך המוביל אותי הוא לעורר מודעות עבורכם – דרכה לומדים להשתחרר מהסטרס ולאפשר לגוף להיזכר איך לעשות זאת שוב. אני נותן דרור לגוף ולנפש, עד חוויה של אובדן שליטה ואף חרדה, ותיווכחו לדעת ולהרגיש שלמרות זאת זה אפשרי ואפילו משחרר.

אתם מובילי הדרך ואני גלגלי העזר שלכם

פרקינסון, אכילה רגשית, כאבי ראש ומגרנות, ניתוק רגשי, פיברומיאלגיה, בעיות פוריות, התמכרויות, בעיות שינה, חרדות ופחדים… לכל הבעיות האלה ניתן לתת פתרון יעיל והקלה.
אני שומע המון פעמים מטופלים שבאים מותשים, לחוצים וללא שמחת חיים… לעיתים מטופלים מגיעים  עם רגישויות שדורשות טיפול מעמיק יותר ותהליכי. השטיפה משחררת ומקלה, אך כדי לשחרר את המועקה, פיתחתי את שיטת Free Flow לעבודת גוף נפש מעמיקה ועדינה.
הטיפול, שמתאים כמעט לכולם, יסייע לכם לשפר את איכות החיים, להתפתח רוחנית, להשתחרר מחסימות רגשיות ולהתמודד עם המתח היומיומי. ההגה בדרך לריפוי, בידיים שלכם – הקליניקה שלי פתוחה עבורכם, בזמן, בתדירות ובכמות שמתאימה לכם. אני מנחה אתכם איך ללמד את הגוף להחלים, לנשום נכון ולשחרר את החסימה, ואתם תמשיכו את התהליך בזמן שלכם, בבית שלכם.

השביל הזה מתחיל כאן…

במהלך שנותי עבדתי עם מאות מטופלים שחייהם השתנו לטובה בזכות הטיפול החדשני שיצרתי. 
אני מושיט לכם יד… את הצעד הראשון נעשה בקליניקה, נשטוף את האנרגיה הזורמת בגוף ונשחרר חסימות. יחד, נמצא את הכוחות לכיוון הצעד הבא שלכם ונתחיל את השביל לעבר הזרימה החופשית בגוף ובנפש. השביל שיחזיר את הרווחה והתשוקה לחיים.

מיגרנות באופן עיקש ביותר לאורך 30 שנה

"אליהו היקר, רציתי להודות על הטיפול המסור והרגיש שהענקת לכולנו (לבתי, לבעלי ולי). כולנו חשים בהטבה מאוד משמעותית בחיים מאז הטיפול. במיוחד אני, שסבלתי ממיגרנות באופן עיקש ביותר לאורך 30 שנה ובאופן שהפריע לי מאוד בתפקוד היומיומי. מאז הטיפול השני Continue Reading

>>
<<