כאבי ראש | מיגרנה

כאבי ראש ומיגרנות

 • סובלים מכאבי ראש?
 • חיים על כדורים לכאבי ראש?
 • נעדרים הרבה מהעבודה?
 • מרגישים שהלחץ בעבודה מוסיף לכאבי הראש?
 • סובלים ממיגרנות בתדירות גבוה?

לרוב הרפואה המערבית פותרת את הבעיה של כאבי הראש והמיגרנות בלקיחת כדורים להקלה על הכאב אך לא פותרת את הבעיה מהשורש.

ברפואה ההוליסטית אנו מנסים להגיע לשורש הבעיה כך שנוכל לשפר את איכות החיים שלנו.
פעמים רבות ניתן לראות קשר ברור בין מחסור בחמצן וכאבי ראש. הלחץ הרב בו אנו חיים אינו מאפשר לנו לנשום לרווחה ומקשה על התפקוד היום יומי שלנו.

פעמים רבות טראומות רגשיות אותם עברנו בעברנו משפיעות עלינו בכל מיני דרכים בחיים. כשמשהו אצלנו תקוע ולא מעובד זה יכול ליצור חסימה אנרגטית שתיתן את אותותיה על ידי נורות אזהרה דרך כאב מסוים בגוף הפיזי.

כאבי ראש הינם כמו נורת אזהרה ברכב – יש בעיה מסוימת וכדאי לטפל בה.

הטיפול שאני מציע לעומת טיפול במוסך אינו פשוט כמו פתרון הבעיה בהחלפת חלק ברכב או הוספת שמן למנוע. בשטיפה האנרגטית מתבצע תהליך טיפולי של פתיחת החסימות האנרגטיות, מציאת השורש לבעיה, חיבור בין הגוף והנפש והחזרה של הגוף בכל היבטיו לאיזון  וריפוי עצמי.

שטיפה אנרגטית| שחרור רגשי וגופני | אליהו ספיר | אליהו ספיר מומחה בשחרור גופני ורגשי.
סבלתי ממיגרנות באופן עיקש ביותר לאורך 30 שנה
 • "אליהו היקר, רציתי להודות על הטיפול המסור והרגיש שהענקת לכולנו (לבתי, לבעלי ולי). כולנו חשים בהטבה מאוד משמעותית בחיים מאז הטיפול. במיוחד אני, שסבלתי ממיגרנות באופן עיקש ביותר לאורך 30 שנה ובאופן שהפריע לי מאוד בתפקוד היומיומי. מאז הטיפול השני ניתן לומר שהכאבים נעלמו והחיים שלי נפלאים . גם בתי שסבלה מכאבי ראש מרגישה נהדר לאחר הטיפול. אני ממליצה לכל מי שקורא את השורות האלה, ובכלל לכל מי שאני מכירה, שסוחב איתו בעיה שאין לה הסבר או תרופה. שיגיע אלייך לטיפול של שחרור. תודה מקרב לב על הכל".
  מרב​
<< Prev
Next >>

אשמח לעזור, צרו עימי קשר:

  מה זה שטיפה אנרגטית?

  שטיפה אנרגטית זוהי שיטת טיפול ייחודית אותה פיתח ד”ר נאדר בוטו  קרדיולוג ומצנתר בכיר במרכז הרפואי רבין ומחבר רב המכר “רפואה והחוש השביעי“, “רפואה ושבעת החוקים האוניברסליים” ו”הקוד האנושי“. ב2007 עברתי השתלמות אצל ד”ר נאדר בוטו ומאז אני מטפל בשיטתו. אני מאמין מאוד בשיטת הטיפול הזו, ואף יוצא לי פעמים רבות לעזור לד”ר נאדר בוטו בהשתלמויות אותן הוא מעביר במטרה להפיץ כמה שיותר את השיטה בארץ ובעולם דרך לימוד השיטה והכשרת מטפלים.
  לכולם ברור בעידן של היום שקיים קשר בין הגוף והנפש.
  כל חוויה/ טראומה שאנו עוברים במודע או לא במודע שלב העיבוד הוא שלב קריטי בהתפתחות שלנו ובריפוי העצמי.
  כאשר לא מתקיים עיבוד נכון (לרוב מנגנוני ההגנה שלנו יגרמו לנו להדחיק, להכחיש, להתנתק ואף לשכוח את החוויה) נוצרת חסימה אנרגטית בגוף האנרגטי שלנו. החסימה יכולה להתבטא בהיבט הפיזי דרך כאב/ מחלה, או בהיבט הנפשי כמו קושי רגשי / דפוסי התנהגות לא רצויים.
  הרפואה הקונבציונלית מסתכלת לרוב על בעיה רק דרך הסיפטומים של אותה הבעיה ולא חותרת להסתכל על האדם באופן הוליסטי/ שלם. לרוב אין נסיון לגעת בשורש הבעיה, בהיבט הרגשי של אותה הבעיה/ מחלה/ כאב או לקשור אותה גם לבעיות אחרות פיזיות או נפשיות אצל אותו האדם. ההסתכלות הזאת היא מאוד ספציפית, ולכן הרבה פעמים מגיעים אליי לטיפול הזה אנשים לאחר שלרפואה הקונבציונלית אין מענה לבעיה שלהם או שאין גורם מדעי המוכיח את סיבת הבעיה כמו בדיקות הדמייה למשל.

  מהי מטרת הטיפול?

  מטרת השטיפה האנרגטית היא לאפשר זרימה אנרגטית רציפה בגוף על ידי פתיחה של חסימות אנרגטיות בגוף האנרגטי הכולל את מרכזי האנרגיה- צ’אקרות (7 מרכזי אנרגיה לאורך הגוף) והמרידיאנים (תעלות אנרגיה לאורך כל הגוף).
  בריאות פיזית ונפשית יכולה לקרות רק כאשר האנרגיה זורמת באופן חופשי בין שני הקטבים שלנו, הראש והרגליים. טראומות/ אתגרים/ חוויות שעברנו ולא עיבדנו כראוי יכולים לחסום את תנועת האנרגיה. כשזרימת האנרגיה נחלשת אנו מרגישים פחות חיוניים, תפקוד מערכת החיסון יורד ואנו חשופים יותר למחלות וחולים יותר. השטיפה האנרגטית מחדשת את זרימת האנרגיה, פותחת חסימות, מעלה את הוויטליות שלנו, מחזקת את מערכת החיסון, מאזנת מצבים נפשיים ומאפשרת לגוף בכל היבטיו הפיזי והנפשי ריפוי עצמי, התמודדות יותר טובה עם משברים ואתגרים והרגשה כללית טובה יותר.

  מה קורה במהלך הטיפול?

  השטיפה האנרגטית נעשית על ידי טכניקה במגע של לחיצות בגוף על הבגדים כאשר המטופל שוכב על מיטת הטיפולים בחדר, תוך כדי הנחייה שלי כמטפל של עבודת נשימה. במהלך הטיפול המטופל יכול להרגיש חיבור לאירועים/ לטראומות/ רגשות מהעבר אשר “קבורים” בנבכי הנפש ולתת להם ביטוי החוצה. השחרור של האנרגיה האצורה יכול להתבטא באמצעות רעד בגוף, צחוק, בכי, צעקות, פריקה רגשית ועוד. כאשר המטופל מתמסר לטיפול ומאפשר לתת לכל אלה ביטוי חופשי האנרגיה בגוף זורמת באופן חלק יותר ופתוח ולרוב תורגש בסוף הטיפול חוויה של שחרור מיידי, הקלה, הרגשה ש”משהו נפתח”. יש מטופלים שמדווחים שהטיפול הזה עזר להם להשתחרר ממטענים שסחבו עמם שנים ולהיפטר מ”אשפה ריגשית”/ רגשות שליליים הניהלו אותם באופן גלוי או סמוי.
  השטיפה האנרגטית הינה טיפול חוויתי, אינדיווידואלי כך שלא ניתן להשוות בין הטיפולים. הטיפול נעשה בהכרה מלאה, כלומר המטופל יזכור לאחר מכן כל מה שקרה או נאמר בטיפול (זו אינה היפנוזה).
  לאחר הטיפול המטופל לומד בהדרכתי  לבצע לבד שטיפה אנרגטית לפני השינה ויכול לבצע זאת כל ערב לפני השינה על מנת לפרוק מתחים בגוף  ולשחרר את הדברים אותם עבר במהלך היום.

  למי מתאים/ מיועד הטיפול?

  השטיפה האנרגטית מתאימה לכל אדם בכל גיל.
  הטיפול מיועד לכל אדם אשר רוצה באופן מודע לשפר את הרגשתו הגופנית והנפשית ואיכות חייו דרך פתיחת חסימות אנרגטיות. לשחרר את מה ש”הורס” בתוכנו, ולתת מקום למה שבונה ומיטיב איתנו.
  הטיפול הזה מאפשר לגוף ריפוי עצמי ממחלות/ בעיות/ דפוסי התנהגות דרך חיבור עמוק בין הגוף והנפש.
  השטיפה האנרגטית יכולה לסייע במגוון מקרים כגון: תחושת סטרס, עומס ומתח, כאבי ראש, בעיות עיכול, פיברומיאלגיה, בעיות עור, בעיות נשימה, משברים ריגשיים, טראומות, התעללויות מיניות, קושי להיכנס להריון, חרדות ועוד.
  וגם…כאשר קיימת הרגשה של תקיעות בחיים בכל תחום כמו: עיסוק, משפחה, לקיחת החלטות וכיוון בחיים. השטיפה האנרגטית יכולה לחבר ליצירתיות ול”קול הפנימי” שלנו, “לפרוץ את הקיר שמולנו” ולבחור את הדרך הנכונה לנו.

  למי לא מיועד הטיפול?

  חשוב לדעת !
    שטיפה אנרגטית 
  הוא טיפול אשר אינו מתאים לכולם !
  הטיפול אינו מתאים לאנשים המאובחנים כחולים במחלה נפשית מוגדרת למעט חרדה או דיכאון.

  השטיפה האנרגטית משחררת ופותחת את החסימה אך לא ניתן לדעת איך זה ישפיע על חולה הנפש.

  זה יכול לגרום ליציאה מאיזון ריגשי.

   

  בשיטה זו גם אסור לטפל ב:

   

  • נשים בהריון
  • באנשים הסובלים מהפרעות קצב-לב
  • בילדים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז
  • בילדים קטנים מאוד.

  טלפון לקביעת תור לטיפול 054-4213151

  מוזמנים לקרוא מכתבים של מטופלים בנושא: 

   

  דילוג לתוכן