שטיפה אנרגטית בשיטת ד"ר נאדר בוטו

מה זה שטיפה אנרגטית?

שטיפה אנרגטית זוהי שיטת טיפול ייחודית אותה פיתח ד"ר נאדר בוטו קרדיולוג ומצנתר בכיר במרכז הרפואי רבין ומחבר רב המכר "רפואה והחוש השביעי", "רפואה ושבעת החוקים האוניברסליים" ו"הקוד האנושי". ב2007 עברתי השתלמות אצל ד"ר נאדר ומאז אני מטפל בשיטתו. אני מאמין מאוד בשיטת הטיפול הזו, ואף יוצא לי פעמים רבות לעזור לד"ר נאדר בהשתלמויות אותן הוא מעביר במטרה להפיץ כמה שיותר את השיטה בארץ ובעולם דרך לימוד השיטה והכשרת מטפלים.
לכולם ברור בעידן של היום שקיים קשר בין הגוף והנפש.
כל חוויה/ טראומה שאנו עוברים במודע או לא במודע שלב העיבוד הוא שלב קריטי בהתפתחות שלנו ובריפוי העצמי.
כאשר לא מתקיים עיבוד נכון (לרוב מנגנוני ההגנה שלנו יגרמו לנו להדחיק, להכחיש, להתנתק ואף לשכוח את החוויה) נוצרת חסימה אנרגטית בגוף האנרגטי שלנו. החסימה יכולה להתבטא בהיבט הפיזי דרך כאב/ מחלה, או בהיבט הנפשי כמו קושי רגשי / דפוסי התנהגות לא רצויים.
הרפואה הקונבציונלית מסתכלת לרוב על בעיה רק דרך הסיפטומים של אותה הבעיה ולא חותרת להסתכל על האדם באופן הוליסטי/ שלם. לרוב אין נסיון לגעת בשורש הבעיה, בהיבט הרגשי של אותה הבעיה/ מחלה/ כאב או לקשור אותה גם לבעיות אחרות פיזיות או נפשיות אצל אותו האדם. ההסתכלות הזאת היא מאוד ספציפית, ולכן הרבה פעמים מגיעים אליי לטיפול הזה אנשים לאחר שלרפואה הקונבציונלית אין מענה לבעיה שלהם או שאין גורם מדעי המוכיח את סיבת הבעיה כמו בדיקות הדמייה למשל. 

מהי מטרת השטיפה האנרגטית?

מטרת השטיפה האנרגטית היא לאפשר זרימה אנרגטית רציפה בגוף על ידי פתיחה של חסימות אנרגטיות בגוף האנרגטי הכולל את מרכזי האנרגיה- צ'אקרות (7 מרכזי אנרגיה לאורך הגוף) והמרידיאנים (תעלות אנרגיה לאורך כל הגוף).
בריאות פיזית ונפשית יכולה לקרות רק כאשר האנרגיה זורמת באופן חופשי בין שני הקטבים שלנו, הראש והרגליים. טראומות/ אתגרים/ חוויות שעברנו ולא עיבדנו כראוי יכולים לחסום את תנועת האנרגיה. כשזרימת האנרגיה נחלשת אנו מרגישים פחות חיוניים, תפקוד מערכת החיסון יורד ואנו חשופים יותר למחלות וחולים יותר. השטיפה האנרגטית מחדשת את זרימת האנרגיה, פותחת חסימות, מעלה את הוויטליות שלנו, מחזקת את מערכת החיסון, מאזנת מצבים נפשיים ומאפשרת לגוף בכל היבטיו הפיזי והנפשי ריפוי עצמי, התמודדות יותר טובה עם משברים ואתגרים והרגשה כללית טובה יותר. 

מה קורה במהלך השטיפה האנרגטית

השטיפה האנרגטית נעשית על ידי טכניקה במגע של לחיצות בגוף על הבגדים כאשר המטופל שוכב על מיטת הטיפולים בחדר, תוך כדי הנחייה שלי כמטפל של עבודת נשימה. במהלך הטיפול המטופל יכול להרגיש חיבור לאירועים/ לטראומות/ רגשות מהעבר אשר "קבורים" בנבכי הנפש ולתת להם ביטוי החוצה. השחרור של האנרגיה האצורה יכול להתבטא באמצעות רעד בגוף, צחוק, בכי, צעקות, פריקה רגשית ועוד. כאשר המטופל מתמסר לטיפול ומאפשר לתת לכל אלה ביטוי חופשי האנרגיה בגוף זורמת באופן חלק יותר ופתוח ולרוב תורגש בסוף הטיפול חוויה של שחרור מיידי, הקלה, הרגשה ש"משהו נפתח". יש מטופלים שמדווחים שהטיפול הזה עזר להם להשתחרר ממטענים שסחבו עמם שנים ולהיפטר מ"אשפה ריגשית"/ רגשות שליליים הניהלו אותם באופן גלוי או סמוי.
השטיפה האנרגטית הינה טיפול חוויתי, אינדיווידואלי כך שלא ניתן להשוות בין הטיפולים. הטיפול נעשה בהכרה מלאה, כלומר המטופל יזכור לאחר מכן כל מה שקרה או נאמר בטיפול (זו אינה היפנוזה).
לאחר הטיפול המטופל לומד בהדרכתי  לבצע לבד שטיפה אנרגטית לפני השינה ויכול לבצע זאת כל ערב לפני השינה על מנת לפרוק מתחים בגוף  ולשחרר את הדברים אותם עבר במהלך היום. 

למי מתאימה השטיפה האנרגטית

השטיפה האנרגטית מתאימה כמעט לכל אדם בכל גיל.
הטיפול מיועד לכל אדם אשר רוצה באופן מודע לשפר את הרגשתו הגופנית והנפשית ואיכות חייו דרך פתיחת חסימות אנרגטיות. לשחרר את מה ש"הורס" בתוכנו, ולתת מקום למה שבונה ומיטיב איתנו.
הטיפול הזה מאפשר לגוף ריפוי עצמי ממחלות/ בעיות/ דפוסי התנהגות דרך חיבור עמוק בין הגוף והנפש.
השטיפה האנרגטית יכולה לסייע במגוון מקרים כגון: תחושת סטרס, עומס ומתח, כאבי ראש, בעיות עיכול, פיברומיאלגיה, בעיות עור, בעיות נשימה, משברים ריגשיים, טראומות, התעללויות מיניות, קושי להיכנס להריון, חרדות ועוד.
וגם…כאשר קיימת הרגשה של תקיעות בחיים בכל תחום כמו: עיסוק, משפחה, לקיחת החלטות וכיוון בחיים. השטיפה האנרגטית יכולה לחבר ליצירתיות ול"קול הפנימי" שלנו, "לפרוץ את הקיר שמולנו" ולבחור את הדרך הנכונה לנו. 

למי הטיפול לא מתאים?

חשוב לדעת !
שטיפה אנרגטית הוא טיפול אשר אינו מתאים לכולם !
הטיפול אינו מתאים לאנשים המאובחנים כחולים במחלה נפשית מוגדרת למעט חרדה או דיכאון. השטיפה האנרגטית משחררת ופותחת את החסימה אך לא ניתן לדעת איך זה ישפיע על חולה הנפש. זה יכול לגרום ליציאה מאיזון ריגשי.
בשיטה זו גם אסור לטפל ב:

  • נשים בהריון
  • באנשים הסובלים מהפרעות קצב-לב
  • בילדים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז
  • בילדים קטנים מאוד.

אשמח לענות על כל שאלה הקשורה לטיפול בשטיפה האנרגטית.
לפרטים נוספים ותאום פגישה מוזמנים ליצור איתי קשר.
טלפון לקביעת תור לטיפול 054-4213151

שטיפה אנרגטית בשיטת ד"ר נאדר בוטו. nader butto DR
שטיפה אנרגטית בשיטת ד"ר נאדר בוטו nader butto
הקוד האנושי טיפול בשיטת דר נאדר בוטו
טיפול בשיטת דוקטור נאדר בוטו בברזיל
nader butto התמודדות עם פוביה טיפול בשיטת דר נאדר בוטו