טיפולים

ההתמחויות שלי :

מחלת הסרטן

כמו בכל מצב של חולי גם למחלת הסרטן יש 2 היבטים להסתכל על המחלה, ההיבט הגופני וההיבט הנפשי – רגשי. המחלת הסרטן יכולה לרוב לעורר אצל החולה חרדות, פחדים, אי שקט, בלבול והרבה שאלות פנימיות הקשורות לדרך בה בחרתי ללכת בחיים.

מגרנות וכאבי ראש

לרוב הרפואה המערבית פותרת את הבעיה של כאבי הראש והמיגרנות בלקיחת כדורים להקלה על הכאב אך לא פותרת את הבעיה מהשורש. ברפואה ההוליסטית אנו מנסים להגיע לשורש הבעיה כך שנוכל לשפר את איכות החיים שלנו.

בעיות עיכול

פעמים רבות קיים קשר למערכת העיכול ויש לאזנה חזרה. מערכת העיכול מושפעת רבות ממצבינו הרגשי. חוויות רגשיות או מצבים מלחיצים אותם אנו עוברים ביום יום מוציאים את המערכת מאיזון ומחלישים אותה .

הפרעות שינה

כל אחד מאיתנו מכיר את המושג הזה “לילה לבן” ואיך אנו מרגישים ביום שאחרי…עייפות גדולה, קושי בתפקוד, עצבנות, חוסר ריכוז ועוד. הרבה אנשים סובלים מבעיות שינה באופן יומיומי ואיכות חייהן נפגעת עקב כך.

חרדות

"הגעתי לאליהו אחרי שקראתי המלצה לגביו בעמוד הפייסבוק של נאדר בוטו, אני הייתי באותו זמן בהרגשה של סטרס, חרדות , ocd , וטראומות מהעבר. הוא טיפל בי בשטיפה אנרגטית, ופרחי באך. השטיפה האנרגטית הייתה עוצמתית בהתחלה, ...

פוביה ופחד

לאלי היקר, הגעתי אליך מתוך המלצה של חברה, הגעתי אליך לאחר שניסיתי מספר שיטות טיפול, אך בסופו של דבר תחושת הפחד והתקיעות המשיכה ללוות את חיי. אחד הפחדים היה הפחד לטעות, לטעות בדרך שלא מוכרת לי.....

צמיחה אישית

כשאני כותב את צמד המילים האלו “צמיחה אישית” אני נזכר בפעם הראשונה בה זרעתי זרעים עם בני לביא בגן הירק שלנו. הוא אז רק בן שנתיים ותהיתי לעצמי מה ילד פעוט בגיל הזה יכול לחשוב על התהליך הזה?...

פוריות

בעידן של היום הרבה נשים פוגשות קושי בכניסה להריון. התהליך יכול להיות קשה ומתסכל, רצוף באכזבות ובתהליכים רפואיים מלחיצים שעלולים ליצור קשיים בין בני הזוג ולהשפיע לרעה על התפקוד היום יומי. לחץ רב יכול להשפיע לרעה על הקליטה.

הטרדה מינית

תקיפה מינית היא כל התנהגות ו/או מעשה מיני הנכפה על אישה, גבר או ילד ללא הסכמתם. תקיפה מינית היא אקט של אלימות אשר נוקט התוקף כלפי מי שנתפס בעיניו כחלש ממנו. כאשר הקורבן צעיר מגיל ההסכמה, הפעולה נחשבת להתעללות מינית בילדים.

טראומה

חסימה רגשית: מתרחשת כאשר חווינו משהו לא נעים (לעיתים לאדם אחר יכול להראות זניח) אשר סגר משהו בתוכינו וקשה לנו להשתחרר ממנו. פעמים רבות אנו חווים דברים לא נעימים אשר מאתגרים אותנו ומקשים עלינו להתמודד איתם. תפקידי הוא לסייע לכם להתמודד עם אותה טראומה (פעמים רבות היא איננה במודע כלל) , לעבד אותה ולהמשיך הלאה בחיים.

סטרס

להשתחרר מהסטרס ולהרגיש רגועים יותר האם קשה לכם לנשום במהלך יום עבודה? האם אתם מרגישים נוקשות בכתפיים? האם קשה לכם עם הלחץ בעבודה? האם איבדתם את השמחה בעבודה? האם אתם מרגישים שחוקים?

פרקינסון

אחת הפגיעות בפרקינסון היא ביכולת של הסובלים ממנה ליצור תנועה קצבית, החל מצעדים לא מסודרים ולא אחידים, ועד מצבים של מעין “קיפאון” וחוסר יכולת ליזום תנועה. למוח יש מסלולים עצביים המקשרים ישירות בין שמיעה לתנועה. מחקרים רבים מרחבי העולם כבר הראו